ESILEHT
PUUKUJURID
PROGRAMM
TOETAJAD
GALERII
OKSJON
PUUKUJURITELE
PEALTVAATAJATELE
VABATAHTLIKELE
KÄSITÖÖMÜÜJATELE
VARBOLA MAALINNUS
UUDISED
ARHIIV
KONTAKT

Jaagup Kreem & Taavi Langi

Marylin Tilga & Monica ArmeMarylin on noor Eesti artist, kes alustas muusikaõpingutega juba 7 aastaselt. Põhikoolis õppis neiu klaverit, laulis ETV lastekooris ning võttis osa ka mitmetest võistlustest.
2008. aastal asus Marylin õppima Los Angelese muusikakooli USAs ning samal aastal ilmus tema esimene ametlik singel "Please".
Praegusel hetkel laulab Marylin bändis nimega FineLine. Viimased esinemised on olnud TV3 uudistesaates Suvesadam ning Kanal 2 Reporteris.Järlepa HoovikoorJärlepa Hoovikoor on tegutsenud 3 aastat ning iseloomu poolest on tegu veidi ebatraditsioonilise kooriga või isegi ansambliga. Meie repertuaaris on nii Eesti kooriklassikat, kui ka tuntud laule mujalt maailmast. Teistest kooridest eristab Järlepa Hoovikoori nähtavalt hoogsam meeleolu ja sünergia. Lauldakse pigem kergemuusikat, kui tõsist koorilaulu. Meie liikmed elavad Järlepas ja selle lähiümbruses, seega on tegu muusikasõpradega kelle juhiks ja dirigendiks on Raplast pärit Marju Metssalu.Juuru HarrastusteaterTeatri tegemise juured Juurus ulatuvad mitmekümnete aastate taha. Praegune koosseis Terje Kauri juhendamisel tegutseb aastast 2008. Tehtud on lühisketše ja -lavastusi, vabaõhuetendusi. Juuru Harrastusteatri tegemistes on nii traditsioonilist rahvateatrit, kui ka uudsemat lähenemist ja oma nägemust kajastavaid etendusi. Paaril korral on osaletud ka Raplamaa Harrastusteatrite festivalil, kus teatri tegemisi on märganud ja tunnustanud nii žürii, kui kolleegid teistest harrastusteatritest.Väikesed kõhutantsijad Kehtnast

Arne Lauri

2016

2015

2013