ESILEHT
PUUKUJURID
PROGRAMM
TOETAJAD
GALERII
OKSJON
PUUKUJURITELE
PEALTVAATAJATELE
VABATAHTLIKELE
KÄSITÖÖMÜÜJATELE
VARBOLA MAALINNUS
UUDISED
ARHIIV
KONTAKT

GREIP

Vokaalansambel Greip on Pärnus tegutsev 5-liikmeline a cappella laulugrupp, mis koosneb pandud Pärnu Ülejõe gümnaasiumi vilistlastest.
Ansambli liikmed on laulnud erinevates koosseisudes ning mõned liikmed käinud ka muusikakoolis õppimas erinevaid muusikainstrumente.

Enamike lugude huvitavate ja kaasahaaravate seadete autor on vokaalgrupi juht, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magister koolimuusikas, Fred Rõigas. Ansambel on kontserte andnud nii Eestis kui ka kaugemal (Helsinki, Vaasa, Riia, Siauliai, Bielefeld, Leipzig), astunud üles mitmetel festivalidel ning pakkunud konkurentsi erinevatel konkurssidel. Vokaalansambel Greip laulab vaid a cappellas. Ansambli repertuaar koosneb väga eriilmelistest lugudest – kavas on nii rahulikke ballaade, kui ka hoogsat rokkmuusikat, pop- ning folktöötlusi ja omaloomingut.

Greip – Vihma Loits
Greip – Päike tulõ vällä

Facebook:
https://www.facebook.com/vocalgreip
MOONSHINE

Moonshine on poppmuusikakollektiiv Raplast. Bänd, mis mängib nii kavereid kui ka originaallugusid, läbivaks jooneks on nii tänapäevased pophitid kui ka johnnycashilikud rock’n'roll’i lood omapärases võtmes.

Repertuaarist võib leida nii energilise versiooni Lady Gaga “Born this way’st”, gruuvivaid Maroon 5′i lugusid kui ka muid armsaks saanud kodu- ja välismaiseid palasid.


Moonshine – Born This Way (Lady Gaga cover)
Moonshine – Call Me Maybe (Carly Rae Jepsen cover)

Facebook:
http://www.facebook.com/MoonshineBoys
LELLE RAHVATANTSURÜHM &
KEHTNA LASTEAED "SILLER"
MUDILASTE RAHVATANTSURÜHM
ALU SEGARÜHM
VARBOLA SHOWTANTSIJAD

 

2016

2015

2014